Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Program Lojalnościowy

Zbieraj punkty i płać nimi za zakupy!

Program lojalnościowy insoles.pl to program dla Klientów sklepu internetowego www.insoles.pl. Przystąpienie do programu jest bardzo łatwe. Wystarczy zarejestrować się w naszym sklepie i zrobić w nim dowolne zakupy. Klienci którzy posiadają już konto nie muszą robić nic by uczestniczyć w programie, ponieważ ich konta zostały automatycznie uzupełnione o program lojalnościowy.

Zasady działania programu

  1. Za każde wydane 5 zł w naszym sklepie otrzymasz 1 PKT.
  2. Za uzbierane punkty będziesz mógł/mogła złożyć kolejne zamówienie nie wydając pieniędzy!
  3. Jeśli uzbierane przez Ciebie punkty nie wystarczą na zakup kolejnych produktów, to zawsze możesz wymienić uzbierane dotąd punkty na jednorazowy rabat w stosunku 5 PKT = 1% rabatu.

Punkty lojalnościowe za wystawienie opinii

Jeśli zakupiony produkt spełnił Twoje oczekiwania i chcesz podzielić się swoją opinią z innymi klientami to otrzymasz od nas 10 PKT lojalnościowych. Warunki otrzymania punktów:

  1. Aktywne konto na stronie Insoles.pl
  2. Opinia o produkcie zatwierdzona przez administrację sklepu.

Subskrybenci newslettera mają lepiej

Subskrybując nasz newsletter od razu otrzymujesz 15 PKT lojalnościowych na zakupy w naszym sklepie. Jak zapisać się do newslettera?

  1. sposób: Podczas rejestracji należy zaznaczyć "Chcę otrzymywać E-mail Newsletter (możliwość późniejszej rezygnacji)".
  2. sposób: Na stronie głównej(w jej dolnej części) w zielonym boxie "Newsletter" należy podać swój adres e-mail oraz imię a następnie kliknąć przycisk "Zapisz się".
  3. sposób: Skontaktować się z naszym sklepem za pomocą maila bok@insoles.pl lub telefonicznie pod numerem 794 26 5315 i poprosić o dopisanie konta do newslettera.

Wymiana punktów lojalnościowych na rabat

Jeśli chcesz zakupić produkt w naszym sklepie ale brakuje Ci punktów na pokrycie całej kwoty produktu to możesz wymienić zebrane dotychczas punkty na jednorazowy rabat w stosunku 5 PKT = 1% rabatu. Jak wymienić punkty?

  1. Podczas składania zamówienia w koszyku pojawi się pole "WYMIEŃ PUNKTY NA RABAT" - należy kliknąć przycisk po czym automatycznie system wyliczy nam rabat.

Produkty za punkty

Które produkty są dostępne do kupienia za punkty?

  1. Aby zobaczyć produkty, które są dostępne za punkty przejdź do zakładki "Twoje konto" i w polu "Program lojalnościowy" kliknij przycisk "Produkty za punkty".
pixel