Pytania? Zadzwoń
Darmowa dostawa od 100,00 zł

Akcesoria i wkładki na ostrogi piętowe

( ilość produktów: 39 )
Marka
Pokaż tylko
Cena
-

Odczuwasz dyskomfort czy ból Twoich stóp spowodowany ostrogą piętową? Sulpo oferuje rozwiązanie, które pomoże Ci ograniczyć te dolegliwości. Nasze wkładki na ostrogi piętowe to produkt, który zapewni Ci większy komfort poruszania się na co dzień. Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji nasze wkładki ortopedyczne na ostrogi piętowe stanowią wsparcie dla osób borykających się z bólem pięty i okolic kości piętowej.

Dlaczego warto wybrać wkładki Sulpo?

Wybór odpowiednich wkładek ortopedycznych może mieć istotny wpływ na komfort, szczególnie dla osób cierpiących na ostrogę piętową czy inne dolegliwości stóp. W naszym sklepie Sulpo oferuje wkładki na ostrogi piętowe, które zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej ulgi i wsparcia dla stóp. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii oraz wysokiej jakości materiałów, wkładki z naszej oferty stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznego sposobu na zmniejszenie dolegliwości bólowych pięty oraz poprawę jakości chodzenia.

Konstrukcja dostosowana do potrzeb stopy

Wkładki ortopedyczne dostępne na Sulpo.pl zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić odciążenie rozcięgna podeszwowego, często dotkniętego przewlekłym stanem zapalnym w przypadku ostrogowej piętowej. Specjalna budowa wkładek pomaga w usuwaniu przyczyn powstawania tzw. ostrogi, oferując jednocześnie zmniejszenie napięcia w okolicach kości piętowej.

Dopasowanie do indywidualnych potrzeb

Unikalna technologia wkładek ortopedycznych Sulpo to odpowiedź na zmiany zachodzące w stopie w trakcie chodzenia. Dzięki temu wkładki są nie tylko wygodne, ale i dostosowują się do indywidualnego kształtu łuku stopy, zapewniając prawidłowe ułożenie oraz odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci, co jest kluczowe dla utrzymania zdrowia stóp.

Amortyzacja i ochrona przed wstrząsami

  • Amortyzatory zastosowane we wkładkach dostępnych w naszej ofercie skutecznie redukują przeciążenia i chronią przed negatywnymi skutkami wstrząsów powstałych podczas chodzenia, szczególnie w okolicach rozcięgna podeszwowego.
  • Zapewnienie dodatkowej absorpcji wstrząsów to kolejny atut, który przyczynia się do poprawy komfortu chodzenia i zmniejszenia dolegliwości bólowych.

Wsparcie dla różnych typów stopy

Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z płaskostopiem podłużnym, czy innymi problemami ze stopami, wkładki dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalny poziom twardości oraz elastyczności. Jest to szczególnie ważne w złagodzeniu dolegliwości bólowych i zapewnieniu komfortu poruszania.

Zmniejszenie dolegliwości bólowych

Wybór odpowiednich wkładek ortopedycznych może przyczynić się do znacznego zmniejszeniem dolegliwości bólowych pięty oraz okolic rozcięgna podeszwowego. W Sulpo kładziemy nacisk na to, aby wkładki były nie tylko wygodne, ale i funkcjonalne. Zapewniają one odpowiednią amortyzację, dzięki czemu następuje redukcja nacisku na newralgiczne punkty stopy, a tym samym – złagodzenia dolegliwości bólowych.

Poprawa komfortu chodzenia

Dostępne u nas wkładki ortopedyczne odpowiadają naturalnym ruchom stopy w trakcie chodzenia. Materiał, z którego są wykonane, jest miękki, co zapobiega otarciom, a jednocześnie posiada pożądany współczynnik odkształcenia, co zapewnia dodatkową absorpcję wstrząsów. Zastosowanie wkładek z naszego sklepu to krok w stronę poprawy komfortu poruszania się i zmniejszenia napięcia w stopie.

Przeciwdziałanie rozwojowi przykrych dolegliwości

Wkładki na ostrogi piętowe pomagają nie tylko w łagodzeniu istniejących dolegliwości, ale także w przeciwdziałaniu ich dalszemu rozwojowi. Przez prawidłowe ułożenie stopy oraz optymalny poziom twardości wkładki, stopy są mniej obciążone. Zmniejsza to ryzyko powstawania ostrogi piętowej. Wkładki pomagają również w odciążeniu rozcięgna podeszwowego i ścięgna Achillesa, co jest kluczowe przy zapobieganiu przewlekłym stanom zapalnym.

Jakie korzyści zapewniają wkładki Sulpo?

Ochrona przed negatywnymi skutkami nierówności terenu

Chodzenie w miejscach o nierównym podłożu może doprowadzić do wstrząsów powstałych w trakcie chodzenia. Dlatego wkładki z naszej oferty są wyposażone w specjalne amortyzatory, które zmniejszają przeciążenia i zapewniają dodatkową ochronę, szczególnie pięty.

Regulacja temperatury i wilgotności stopy

Dzięki specjalnym otworom stopy nasze wkładki pomagają odprowadzać nadmiar ciepła i wilgoci. To istotne, szczególnie w przypadku osób aktywnych fizycznie, gdzie nadmierne pocenie się stóp może stać się problemem.

Wsparcie dla osób z płaskostopiem

Wkładki dostępne w sklepie Sulpo doskonale sprawdzają się także u osób z płaskostopiem podłużnym. Zapewniają one dodatkowe wsparcie łuków stopy, co przekłada się na lepszą stabilizację i rozłożenie ciężaru ciała.

Odkryj pełnię możliwości z wkładkami Sulpo

Zainwestuj w swoje zdrowie i wybierz wkładki ortopedyczne z oferty Sulpo, które zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu oraz ochrony przed ostrogą piętową. Dostępne u nas wkładki to nie tylko produkt, to Twoja szansa na pozbycie się bólu i cieszenie się każdym krokiem.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów na haluksy Sulpo:

pixel