Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

WKŁADKI DO BUTÓW Z WĘGLEM AKTYWNYM – ROZWIĄZANIE PROBLEMU NADMIERNEJ POTLIWOŚCI STÓP I ICH NIEPRZYJEMNEGO ZAPACHU

( ilość produktów: 38 )

Wkładki z węglem aktywnym to produkt, jaki powstał z myślą o osobach, które borykają się z problemem nadmiernej potliwości stóp, a często także towarzyszącym tej przypadłości problemem przykrego zapachu stóp. Tzw. wkładki węglowe do obuwia to proste i skuteczne rozwiązanie wymienionych problemów. Teraz bez obaw możemy zdejmować buty w towarzystwie, a tym samym cieszyć się zdrowymi, świeżymi i suchymi stopami.

Wkładki do butów z węglem aktywnym to sposób na zdrowe, suche i zawsze świeże stopy

Wkładki węglowe do butów normalizują wydzielanie potu i zapewniają stopie suche środowisko, co skutecznie eliminuje problem rozwijania się bakterii i grzybów, a tym samym przykrego zapachu stóp. Wkładki z węglem aktywnym pochłaniają nieprzyjemne zapachy, redukują ryzyko infekcji i rozwiązują problem nadmiernej potliwości. To prosty sposób, aby uporać się z tą wstydliwą i przykrą przypadłością.

Wkładki węglowe do butów to większy komfort na co dzień

Wkładki do butów z dodatkiem węgla aktywowanego to nie tylko rozwiązanie problemu nadmiernej potliwości stóp i ich nieprzyjemnego zapachu. To także większy komfort noszenia butów na co dzień. Wkładki węglowe sprzyjają lepszej cyrkulacji powietrza wewnątrz butów, zapewniają stopom higienę, amortyzację i wygodę chodzenia, a także zapobiegają powstawaniu odcisków, otarć i odparzeń na stopach.

Problemy stóp
Zalety wkładki
pixel