Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Organizer na buty

( ilość produktów: 2 )

Organizer stojak na buty do szafy garderoby

Stojak na buty to praktyczny dodatek, który pozwala na oszczędzenie miejsca w naszej przestrzeni. Dzięki możliwości przechowywania butów w pionie, stojak umożliwia łatwe uporządkowanie i optymalne wykorzystanie ograniczonej przestrzeni.

Oto niektóre właściwości tego organizera:

Regulacja wysokości:

Stojak ten posiada możliwość regulacji wysokości, co oznacza, że nadaje się do przechowywania różnego rodzaju obuwia. Niezależnie od tego, czy są to buty sportowe czy eleganckie szpilki, stojak dostosuje się do nich.

Antypoślizgowa powierzchnia:

Górna platforma stojaka jest wyposażona w wypustki antypoślizgowe, które zapobiegają przewracaniu się butów. Dzięki temu obuwie jest bezpieczne i stabilnie umieszczone na stojaku.

Hamulec:

Dodatkowym zabezpieczeniem jest hamulec, który chroni buty przed przypadkowym zsuwaniem się. Co do wymiarów, ergonomiczna budowa organizera zapewnia możliwość przechowywania różnych rodzajów obuwia.

Oto wymiary stojaka:

Długość: 25,5 cm

Szerokość: 9,5 cm

Wysokość (złożony stojak): 7,5 cm

Stojak ten ma także regulowaną wysokość. Posiada 3-poziomową regulację, z maksymalną wysokością górnej platformy wynoszącą 18 cm. Dzięki temu jest idealny do przechowywania różnych rodzajów butów, od sportowych po szpilki.

Organizer do butów to skuteczny sposób na zaoszczędzenie miejsca w garderobie. Jeśli chcesz pozbyć się bałaganu w swojej szafie i efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń, stojak na buty jest praktycznym rozwiązaniem. To niezastąpiony element utrzymania porządku w twojej garderobie.

pixel