Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Podpiętki do butów

( ilość produktów: 43 )

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego na podpiętki do butów. Akcesoria te posiadają zróżnicowane zastosowanie – mogą dodać paru centymetrów do wzrostu, zamortyzować piętę podczas chodzenia, a także ochronić ostrogi piętowe.

Wybierz odpowiednie podpiętki dla siebie

Posiadamy podpiętki żelowe, silikonowe, skórzane i korkowe. Wszystkie modele dostępne są w uniwersalnym rozmiarze, który można dostosować do swoich potrzeb. Przeznaczone są dla każdego rodzaju obuwia, choć te żelowe najchętniej wybierane są przez kobiety do butów na obcasie. Dzięki temu, że są niewidoczne, świetnie sprawdzają się również w sandałach. Z kolei podpiętki silikonowe dobrze amortyzują stopę, przez co pomagają w niwelowaniu bólu.

Na ostrogi piętowe

Ostroga piętowa to przewlekły stan zapalny, który powoduje ból pięty. Aby skutecznie walczyć z tym zwyrodnieniem, należy wykonywać ćwiczenia zalecane przez ortopedę, a także zaopatrzyć się w specjalistyczne podpiętki. W naszym sklepie znajdziesz żelowe modele, które amortyzują stopę podczas chodzenia i równomiernie rozkładają ciężar ciała. Służą głównie do tego, by zminimalizować ból powstający podczas chodzenia i uciskania butów na ostrogi.

Rodzaj wkładki
Materiał
pixel